LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Nr ref.: 0026250
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • uruchamianie urządzeń produkcyjnych i wspomagających,
  • wykonywanie remontów i przeglądów instalacji urządzeń elektrycznych,
  • usuwanie awarii w funkcjonowaniu sterowania i zasilania urządzeń linii produkcyjnej,
  • nadzorowanie pracy elektrycznej aparatury pomiarowej,
  • montaż elementów sterowania instalacji elektrycznych,
  • codzienna kontrola zamknięć szafek i rozdzielnic elektrycznych,
  • montaż nowych systemów automatycznego sterowania i nadzorowania urządzeń i linii produkcyjnych,
  • raportowanie zaistniałych awarii oraz potrzeb korekcyjnych,
  • przestrzeganie zasad BHP i ochrony środowiska.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, mechatronika, elektronika, budowa maszyn),
  • co najmniej 2-latnie doświadczenie na stanowisku elektryk-automatyk,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym,
  • znajomość systemów wizualizacji,
  • umiejętność programowania sterowników PLC Siemens, Omron,
  • znajomość sieci przemysłowych w stopniu podstawowym,
  • obsługa urządzeń elektrycznych do 1 KV (posiadanie uprawnień kwalifikacyjnych),
  • obsługa komputera w stopniu zaawansowanym,
  • zdolność szybkiego uczenia się i adaptacji,
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu zadań.

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia wraz z pakietem socjalnym,
  • bonus kwartalny,
  • praca w systemie 1-zmianowym od pon. do pt. w godz. 8-16,
  • udział we wdrażaniu ciekawych projektów technicznych,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kursy),
  • miejsce pracy: Pruszcz Gdański.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.