Ater Logic Prusinowski Tomporowski Sp. j.
Ater Logic Prusinowski Tomporowski Sp. j. Ater Logic Prusinowski Tomporowski Sp. j. Ater Logic Prusinowski Tomporowski Sp. j. Ater Logic Prusinowski Tomporowski Sp. j.
Zespół ATER Logic
tworzą inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem w uruchamianiu systemów automatyki przemysłowej. Specjalizujemy się w projektowaniu i prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych, programowaniu sterowników PLC oraz systemów SCADA. Realizowaliśmy projekty w różnych sektorach przemysłu (energetyczny, spożywczy, auto-motiv czy chemiczny) zarówno w Polsce, jak i za granicą.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

AUTOMATYK

Miejsce pracy: Olsztyn

Zakres obowiązków:

  • Diagnostyka, programowanie i konfiguracja sterowników PLC
  • Programowanie urządzeń HMI
  • Programowanie aparatury pomiarowej
  • Przeprowadzanie testów oprogramowania
  • Opracowanie dokumentacji (instrukcja obsługi)

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość oprogramowania firmy SIEMENS : Step7, TIA Portal, WinCC
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość Excel’ a
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę i chęć podnoszenia kwalifikacji
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu automatyki przemysłowej
  • Podstawowa wiedza o sieciach przemysłowych Profibus, Profinet, Ethernet, Modbus
  • Znajomość innych języków programowania (Java/C#/C++)
  • Ogólna znajomość języka SQL i struktur baz danych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Premie za dobre efekty pracy
  • Pracę przy ciekawych projektach w przyjaznej atmosferze w dynamicznym zespole
  • Wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych
  • Możliwość rozwoju poprzez liczne kursy, szkolenia
  • Spotkania integracyjne