Opis stanowiska pracy

TOMS Polska poszukuje osób na stanowisko Automatyk do nowo budowanej fabryki czekolady w Nowej Soli. Jako Automatyk będziesz odpowiadał za utrzymanie w sprawności maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych. Automatyk będzie częścią zespołu technicznego ściśle współpracującego z Działem Produkcji.

Główne zadania:

  • Usuwanie awarii maszyn, urządzeń, instalacji produkcyjnych oraz instalacji niskonapięciowych
  • Naprawa maszyn, urządzeń i wyposażenia oraz instalacji niskonapięciowych
  • Przeglądy maszyn i urządzeń
  • Diagnozowanie i weryfikacja części i podzespołów maszyn oraz instalacji niskonapięciowych

Wymagania:

  • Wykształcenie – średnie lub wyższe techniczne
  • 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu
  • Uprawnienia eksploatacyjne urządzeń, instalacji i sieci grupy 1
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi, elektronarzędziami i narzędziami ręcznymi
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • Znajomość sterowników PLC (Siemens, Allen Bradley itp.)
  • Samodzielność, inicjatywa

Mile widziane:

  • Uprawnienia do obsługi wózków i podnośników nożycowych
  • Uprawnienia spawalnicze
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość środowisk TIA portal
  • Uprawnienia eksploatacyjne urządzeń, instalacji i sieci grupy 2 i 3

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

TOMS jest największym producentem czekolady w Danii.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji