ManpowerGroup Sp. z o.o.

Automatyk

Miejsce pracy: Międzyrzec Podlaski

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca w systemie 3-zmianowym (6-14/ 14-22/ 22-6)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Fundusz socjalny
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane: elektryk, automatyk)
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Praktyczna znajomość układów automatyki przemysłowej
  • Biegła znajomość czytania dokumentacji
  • Samodzielność, inicjatywa, dokładność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Mile widziana znajomość standardów branży spożywczej
  • Ważne badania sanitarno-epidemiologiczne

Zadania:

  • Codzienna diagnostyka oraz naprawa układów sterowania maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie przeglądów okresowych zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • Analiza pracy maszyn
  • Kontrola zapasu oraz zamawianie potrzebnych części zamiennych
  • Analiza przyczyn awarii oraz wprowadzanie działań prewencyjnych
  • Dbanie o należyty stan procedur, instrukcji i dokumentacji
  • Przedstawianie propozycji ulepszeń i działań mających na celu zapobieganie i wyeliminowanie występujących problemów/ awarii, zmniejszaniu strat i zwiększaniu wydajności
  • Szkolenie pracowników w zakresie podstawowych działań naprawczych i eliminacji usterek

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy