ManpowerGroup Sp. z o.o.

Automatyk

Miejsce pracy: Łowicz

Oferujemy:

  • Zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje
  • Pracę w zespole doświadczonych ekspertów z zakresu przetwórstwa owoców i warzyw
  • Stabilność zatrudnienia - gwarantowaną umową o pracę
  • Długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich dofinansowanie posiłków, dobrowolną opiekę medyczną, dobrowolne ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z karty MultiSport, działania dedykowane dla rodziny jak wyprawka dla pierwszoklasisty lub dofinansowania wypoczynku dzieci, parking dla rowerów

Jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (elektryka, elektronika, automatyka, mechatronika, elektromechanika)
  • Masz doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Znane są Ci zagadnienia z zakresu: mechaniki, pneumatyki, automatyki, elektryki i elektroniki
  • Posiadasz znajomość sterowników PLC oraz falowników
  • Znana jest Ci komunikacja Profibus DP, Ethernet, AS-i, Profinet, DeviceNet
  • Wiesz jak czytać i sporządzać schematy elektryczne oraz czytać dokumentację techniczną
  • Posiadasz uprawnienia SEP (E1)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Aplikuj! Ta oferta jest dla Ciebie!

Zadania:

  • Rozpoznawanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych oraz opracowywanie działań prewencyjnych
  • Udział w okresowych przeglądach i serwisach maszyn
  • Kontrola eksploatacji maszyn i urządzeń
    diagnozowanie awarii sterowników PLC oraz falowników
  • Zarządzanie zapasami części zamiennych
  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy