Opis stanowiska pracy

Maintpartner jest wywodzącym się ze Skandynawii dostawcą usług utrzymania ruchu dla zakładów przemysłowych w regionie Morza Bałtyckiego. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie utrzymywania dostępności procesów produkcyjnych naszych klientów. Nasze usługi świadczymy w oparciu o sprawdzony, efektywny model operacyjny wykorzystujący regionalne centra operacyjne, elastyczne zarządzanie zasobami oraz dobrze zdefiniowany, przejrzysty katalog usług. Dostarczamy skrojone na miarę nowoczesne rozwiązania, które stale doskonalimy i rozwijamy, zapewniając naszym klientom wysoką produktywność oraz efektywność kosztową przy zachowaniu wysokich standardów BHP.

Ze względu na rozwój swojej działalności na terenie województwa łódzkiego poszukujemy osoby na stanowisko:

Automatyk

Województwo: łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Nr ref: 06/Q1/AUT/LODZ/2019

Zakres zadań:

  • Obsługa i utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • Diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu automatyki, elektryki i pokrewnych.
  • Wykonywanie okresowych przeglądów i konserwacji urządzeń.
  • Usuwanie awarii i wykonywanie napraw na urządzeniach.
  • Poszukiwanie potencjalnych możliwości usprawniania i optymalizacji pracy obsługiwanych urządzeń.

Profil stanowiska:

  • Wykształcenie min. średnie o specjalności automatyka, elektryka lub pokrewne.
  • Znajomość zagadnień z zakresu programowania sterowników PLC (Siemens, Omron, Beckhoff- Twincat, Sick)
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Znajomość podstaw mechaniki i pneumatyki
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • j. angielski - komunikatywny
  • Dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office
  • Dyspozycyjność – częste wyjazdy służbowe

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • praca w systemie zmianowym
  • Bogaty pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, karta Multisport, premie świąteczne, prywatną opiekę medyczną, owocowe czwartki.

Prezentacja firmy

Maintpartner jest wywodzącym się ze Skandynawii dostawcą usług utrzymani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Energetyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria