WORK SERVICE S.A.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Automatyk

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • nadzorowanie linii produkcyjnych pod względem automatyki w zakresie obsługi elektrycznej i elektronicznej
  • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • udział w konwersjach, przeglądach, modernizacjach i uruchamianiu linii produkcyjnych
  • naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych
  • współpraca z Działem Technicznym oraz firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie - preferowane wyższe techniczne na kierunku automatyka
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość oprogramowania Simatic S7 lub Twin Cat
  • znajomość mechanizmów automatyki przemysłowej – sterowników PLC, komputerów przemysłowych, czujników, falowników, serwonapędów
  • wiedza z zakresu mechaniki i pneumatyki
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – min. B1
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP

Nasz Klient oferuje:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • szeroki pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta Multisport
  • transport do/z pracy na wyznaczonych trasach

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.