Michael Page Michael Page

Automatyk

  • Praca w Dziale Utrzymania Ruchu.
  • Miejsce pracy: Gostyń.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - producenta oraz dystrybutora z branży poligraficznej, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko: Automatyk.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcji poprzez bieżące naprawy i diagnostykę maszyn produkcyjnych,
  • Wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji parku maszynowego od strony automatyki,
  • Przeprowadzanie zaplanowanej konserwacji zapobiegawczej w odniesieniu do całego wyposażenia obiektu,
  • Realizacja prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem ruchu,
  • Bieżące i planowe konserwacje urządzeń instalacyjnych i sieci utrzymania ruchu,
  • Naprawa, montaż maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe: automatyka, robotyka, elektryka, mechatronika, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu,
  • Doświadczenie w diagnozie i usuwaniu usterek w maszynach opartych na PLC , a także programowaniu oraz programowaniu systemów napędowych,
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • Dyspozycyjności do pracy w zmianowym systemie czasu pracy,
  • Uprawnienia SEP,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,
  • Stabilna forma zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca na samodzielnym stanowisku w doświadczonym zespole specjalistów,
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Leszno
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page