Hays Poland

Automatyk

Katowice
Automatyk
Katowice
NR REF.: 1148425

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Automatyka.

Zakres obowiązków:

  • Specjalistyczne prace remontowe,
  • Diagnostyka i usuwanie awarii sterowników,
  • Konserwacja, modernizacje maszyn,
  • Raportowanie awarii, sporządzanie specyfikacji,
  • Prowadzenie szkoleń.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie w obszarze Utrzymania Ruchu,
  • Wiedza z zakresu automatyki, PLC,
  • Mile widziane uprawnienia SEP,
  • Gotowość do pracy w systemie ciągłym dwuzmianowym.

Możemy zaoferować:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • Umowę o pracę,
  • Pracę w zautomatyzowanym, nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
  • Możliwość ciągłego doskonalenia, uczestnictwa w szkoleniach.

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca i chciałbyś dowiedzieć się więcej, wyślij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy