LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 0024854
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • uruchamianie linii zautomatyzowanych na terenie Polski
  • udział w projektowaniu układów sterowania dla nowych instalacji
  • programowanie sterowników PLC oraz paneli HMI
  • doradztwo techniczne
  • opracowywanie dokumentacji technicznej

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: Automatyka, Robotyka, Mechatronika, Elektronika
  • umiejętność programowania sterowników w obrębie Step7, WinCC, Flexible, Tia Portal
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do częstych podróży służbowych
  • aktualne uprawnienia SEP do 1 kv
  • mile widziana znajomość języka programowania STL, SCL
  • znajomość obsługi robotów przemysłowych Fanuc

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy z nowoczesną technologią
  • benefity pozapłacowe
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia dzięki współpracy z prestiżowymi klientami
  • szkolenia technologiczne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.