Superdrob Zakłady Mięsne S.A.

AUTOMATYK

Od: Superdrob Zakłady Mięsne S.A.
Miejsce pracy: Karczew

Opis stanowiska:

  • Wsparcie całokształtu procesów związanych z techniczną stroną funkcjonowania firmy,
  • Bieżące planowanie i realizacje powierzonych celów,
  • Inicjacja zadań poprawiających jakość i obsługę,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • Nadzorowanie nad urządzeniami oraz reagowanie w sytuacjach awaryjnych i naprawczych,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub studenci min. IV roku studiów (preferowane kierunki: elektronika, elektryka i automatyka, budowa maszyn, automatyka i robotyka),
  • Dokładność i sumienność oraz zaangażowanie w realizowane zadania,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Dyspozycyjność,
  • Język angielski / holenderski / niemiecki.

Oferujemy:

  • Pracę nad ciekawymi, niestandardowymi projektami SD,
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
  • Dostęp do nowych technologii,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia.