Hays Poland

Automatyk

Jawor
Automatyk
Jawor
NR REF.: 1159548

Zakres zadań:
  • Naprawa i konserwacja urządzeń
  • Bieżąca kontrola poprawności działania maszyn i urządzeń
  • Kontrolowanie eksploatacji maszyn i urządzeń oraz rozwiązywanie bieżących problemów natury technicznej
  • Analiza przyczyn awarii i przestojów urządzeń oraz opracowywanie działań prewencyjnych
  • Modernizacja parku maszynowego
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy

  Wymagany zakres umiejętności i zadań:
  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu na podobnym stanowisku
  • Sterowniki PLC S7-300 - oprogramowanie Step 7
  • Sterowniki PLC S7-1200/1500 - oprogramowanie TIA PORTAL - mile widziane
  • Roboty przemysłowe ABB
  • Systemy wizualizacji Wonderware InTouch (mile widziane)
  • Sieci przemysłowe profibus i profinet (mile widziane)
  • Znajomość schematów elektrycznych
  • Znajomość pneumatyki i hydrauliki
  • Uprawnienia do 1 KV

 Nasz klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dodatki: premia miesięczna wynikowa , dodatek nocny standard, godziny nadliczbowe standard
  • Fundusz socjalny (bony święta: Wielkanoc, Boże Narodzenie, dofinansowanie wypoczynku)
  • Pakiet opieki medycznej Luxmed
  • Praca w systemie III zmianowym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy