Hays Poland

Automatyk

Gorzów Wielkopolski
Automatyk
NR REF.: 1148344

Dla naszego Klienta firmy działającej w branży produkcji wyposażenia kuchni i łazienek, poszukujemy kandydatów na stanowisko Automatyka.

Lokalizacja: okolice Międzychodu.

Zakres zadań:
  • Wsparcie procesu produkcji poprzez nadzór nad poprawnością działania linii produkcyjnej przy wykorzystaniu systemu SCADA.
  • Usuwanie bieżących usterek maszyn, urządzeń produkcyjnych, narzędzi, instalacji elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych i wentylacyjnych.
  • Sumienne realizowanie zadań wynikających z planu przeglądów i konserwacji maszyn
  • Weryfikowanie przyczyn przestojów maszyn i urządzeń.
  • Czynne uczestnictwo w racjonalnym gospodarowaniu częściami zamiennymi do maszyn, narzędzi etc.
  • Odpowiednie, rzetelne i terminowe wykonywanie obowiązków pracowniczych
  • Przestrzeganie obowiązującego w Spółce Regulaminu Pracy.

Oczekiwania:
  • Minimum zawodowe wykształcenie: mechanik maszyn przemysłowych, elektromechanik, ślusarz, elektryk przemysłowy, automatyk, mechatronik lub podobne.
  • Praca na analogicznym stanowisku min. rok.
  • Uprawnienia SEP E1
  • Doświadczenie w dziedzinie samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych.
  • Znajomość budowy maszyn.
  • Znajomość układów elektroniki przemysłowej, automatyki przemysłowej.

Oferujemy:
  • Umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • Premię miesięczną,
  • Pakiet benefitów: (standardowy pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
  • Pracę w systemie zmianowym

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy