Opis stanowiska pracy

CNH Industrial jest globalnym liderem w sektorze dóbr kapitałowych, z ugruntowanym doświadczeniem branżowym, szeroką ofertą produktów i przedstawicielstwami na całym świecie. CNHi Kutno obecnie poszukuje do pracy w dziale Utrzymania Ruchu na stanowisku:

AUTOMATYK

Praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany:6-14-22

Obowiązki:

• Nadzór i utrzymanie w ruchu parku maszynowego w szczególności z zakresu automatyki, elektryki,

• Wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn oraz niezbędnych napraw i modernizacji,

• Optymalizacja i usprawnianie parku maszynowego,

• Raportowanie do bezpośredniego przełożonego.

Wymagania

Oczekiwania :
• wykształcenie min średnie techniczne – spec. automatyka, elektryka;
• min 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
• uprawnienia SEP min 1 kV eksploatacja, nadzór wraz z pomiarami;
• uprawnienia II WJO;
• wiedza z zakresu naprawy maszyn CNC;
• zdolność do czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych;
• znajomość języka Angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria