Opis stanowiska pracy

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy poszukuje kandydata/ tki na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy : Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:
• bieżący serwis i nadzór nad pracą linii automatycznych mających na celu zapewnienie ciągłości funkcjonowania i wydajności
• bieżący serwis i nadzór nad pracą robotów przemysłowych, obsługa robotów KUKA
• diagnostyka i naprawa układów sterowania i napędów automatyki przemysłowej
• diagnostyka i naprawa układów sterowania i napędów robotów przemysłowych
• dokonywanie przeglądów oraz konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
• prowadzenie niezbędnej dokumentacji wykonywanych przeglądów i napraw
• czynny udział przy uruchamianiu lub transferowanych linii
• aplikacja zmian i modyfikowanie w istniejących liniach
• aplikacja zmian w programach i korekt pozycji robotów przemysłowych
• współpraca z działami produkcji i jakości

Wymagania:
• wykształcenie wyższe kierunkowe preferowane (ew. ostatni rok studiów na wymienionych kierunkach): automatyka, automatyka-robotyka, automatyka-elektrotechnika, elektronika,
• znajomość obsługi i programowania sterowników PLC w szczególności firmy ,,Omron" i ,,Siemens" oraz paneli operatorski tych firm,
• znajomość obsługi, eksploatacji i programowania robotów przemysłowych w szczególności robotów firmy Hyundai,
• dobra znajomość układów sterowania i napędów pneumatycznych firm Festo, SMC, Camozzi,
• podstawowa znajomość funkcjonowania napędów pneumohydraulicznych,
• umiejętność diagnostyki oraz naprawy układów elektrycznych, sterowania, oraz pneumatyki,
• uprawnienia SEP do 1kV w zakresie eksploatacji, obsługi konserwacji, remontów i montażu,
• znajomość przemysłowych protokołów komunikacyjnych (Profibus, CAN, Ethernet, itp.),
• znajomość funkcjonowania podstawowych systemów wizyjnych,
• umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych i pneumatyczmych,
• min. podstawowa znajomość zagadnień mechaniki maszyn,
• mile widziana znajomość i doświadczenie w pracy z automatycznymi liniami transportowymi opartymi na systemie Bosch-Rexroth TS,
• doświadczenie na podobnym stanowisku min. dwa lata,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub włoskiego,
• mile widziane doświadczenie w pracy w przemyśle samochodowym oraz ogólna znajomość systemów jakości,
• Gotowość do wyjazdów służbowych .

Oferujemy:
1.Stałą praca w dużej, rozwijającej się firmie
2.Zatrudnienie bezpośrednio przez ASK Poland w ramach umowy o pracę na pełny etat
4.Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
5. Możliwość rozwoju zawodowego, realna szansa na długoterminową współpracę
6. Pakiet świadczeń socjalnych, ubezpieczenie dodatkowe i opieka medyczna na korzystnych warunkach

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule wiadomości lub bezpośrednie złożenie w siedzibie firmy:

ASK Poland Sp. z o.o. - Dział Personalny ul. Wyzwolenia 74, 43-300 Bielsko-Biała

Prosimy o dopisanie następujących klauzul:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ASK Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Wyzwolenia 74 ."

Gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ASK Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Wyzwolenia 74 w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Uprzejmie informujemy iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest ASK Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Wyzwolenia 74. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, a pozostałych dobrowolne.

Prezentacja firmy

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
długoterminowa współpraca
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria