Automatyk utrzymanie ruchu linii produkcyjnej

FallWork Sp. z o.o.

Swarzędz k Poznań, wielkopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Swarzędz k Poznań

Obecnie dla naszego Klienta producenta o ugruntowanej pozycji, który rozbudowuje obecnie swoje struktury poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu i obejmie stanowisko:

Automatyk (utrzymanie ruchu) - Swarzędz (Wielkopolska)

Obowiązki:

  • wykonywanie napraw maszyn i urządzeń - wprowadzanie nowych rozwiązań technicznych
  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów
  • zgłaszanie zapotrzebowania, zamawianie części zamiennych nie zbędnych w wykonaniu projektów
  • współpraca z mistrzami poszczególnych działów
  • podłączenie i uruchomienie nowych maszyn i urządzeń
  • współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi
  • praca zadaniowa (realizowanie projektów napraw, unowocześnień)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie u producenta o ustabilizowanej pozycji (branża FMCG)
  • umowa o pracę
  • konkurencyjne indywidualnie negocjowane w zależności od posiadanego doświadczenia wynagrodzenie (4500-5000 zł netto)
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • praca nowoczesnym, obecnie rozbudowującym się zakładzie produkcyjnym
  • możliwość korzystania z bezpłatnego dojazdu pracowniczego
  • minimalnie 2-lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • wykształcenie techniczne z obszarów: automatyka, pneumatyka, mechanika, budowa maszyn
  • j. angielski - poziom komunikatywny, pozwalający czytać dokumentację techniczną
  • znajomość - systemów sterowania PLC, sterowników SIMENS, systemów wizualizacji oraz sieci przemysłowych (Enthernet)
  • firma pracuje w systemie trzech zmian

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania, zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Prosimy o zawarcie klauzuli w nadsyłanych dokumentach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

* Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego u pracodawcy

Agencja FallWork Sp. z o.o. (certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 6231)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.