Automatyk Utrzymania Ruchu

E&S Industry S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie:

  • wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii parku maszynowego,
  • przeprowadzanie przeglądów technicznych oraz działań prewencyjnych,
  • instalowanie oraz odbieranie maszyn i urządzeń,
  • dokonywanie modyfikacji w sterownikach PLC,
  • analizowanie dokumentacji i schematów elektrycznych,
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy oraz procedur wewnętrznych,
  • przygotowanie raportów na potrzeby Zespołu oraz Zarządu firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia przynajmniej zawodowego (preferowane techniczne),
  • przynajmniej rocznego doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu – preferowane osoby posiadające doświadczenie w obszarze produkcyjnym na stanowisku Automatyka lub Elektro-Mechanika,
  • praktyki w identyfikacji przyczyn awarii oraz prowadzeniu działań prewencyjnych,
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych,
  • znajomości zagadnień mechaniki, pneumatyki oraz hydrauliki,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • ważnych uprawnień w zakresie dozoru oraz eksploatacji urządzeń elektrycznych (do 1 KV),
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • pozytywnego nastawienienia, zaangażowania oraz rzetelności,
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania sterowników PLC (Siemens, Allen Bradley) oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Z naszej strony oferujemy:

  • artakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • premię produkcyjną,
  • dofinansowanie do wakacji oraz bony świąteczne,
  • reklamowe produkty firmy co 3 miesiące - chemia gospodarcza i kosmetyki,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • dodatek za transport (jeżeli miejsce zamieszkania oddalone jest o minimum 25 km),
  • możliwośc rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

Prezentacja firmy

Polska Spółka powstała w 2015r z celem budowy najbardziej efektyw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Automatyka, Praca Kontrola jakości