Automatyk Utrzymania Ruchu

Poznań, wielkopolskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

4-30-52432
Wynagrodzenie: 5500 - 7500 PLN

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, o rozpoznawalnej marce na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:
- Wykonywanie przeglądów okresowych maszyn
- Diagnozowanie i usuwanie awarii w maszynach i urządzeniach produkcyjnych
- Udział w projektach inżynieryjnych i rozwojowych
- Programowanie i modyfikacja sterowników PLC
- Zwiększenie efektywności pracy maszyn poprzez modernizacje
- Dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy

Wymagania:
- Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
- Praktyczna znajomość sterowników PLC
- Wykształcenie średnie
- Uprawnienia SEP
- Znajomość języka angielskiego - mile widziana
- Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (również w weekendy)

Korzyści:
- Możliwości rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku
- Atrakcyjne warunki i pakiet benefitów
- Ciekawa praca w międzynarodowej firmie produkcyjnej
- Praca w organizacji, która ceni sobie jasne zasady i otwartą komunikację
- Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej fabryce
- Kontakt z nowymi technologiami i wysokimi standardami pracy

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca , Praca Kontrola jakości