Automatyk Utrzymania Ruchu

UNIBEP S.A.

Bielsk Podlaski, podlaskie

Opis stanowiska pracy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa, specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym (obiekty hotelowe, biurowe i handlowo-usługowe). Do prowadzenia działalności deweloperskiej w powyższym obszarze została powołana Unidevelopment S.A. Nasze oddziały realizują również działalność budowlaną w sektorze drogowo-mostowym (Oddział Infrastruktury Unibep S.A. oraz Budrex Sp. z o.o.) oraz produkcyjną skierowaną głównie na rynek skandynawski i polski (Unihouse S.A.).

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy

w Dziale Utrzymania Ruchu Fabryki Domów Modułowych Unihouse

na stanowisku:

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie:

  • Kontrola stanu technicznego instalacji elektrycznej, urządzeń, maszyn i narzędzi elektrycznych na produkcji
  • Naprawa i konserwacja instalacji elektrycznej oraz maszyn i narzędzi elektrycznych
  • Zabezpieczenie instalacji przed zwarciami, przeciążeniami i przepięciami
  • Współpraca z nadzorem produkcji

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia kierunkowego – min. średniego (automatyka, elektrotechnika lub pokrewne)
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku oraz umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną oraz rysunkami technicznymi z zakresu instalacji i maszyn elektrycznych
  • Posiadania elektrycznych uprawnień SEP „E” do 1kV (uprawnienia SEP „E” do 15kV lub więcej oraz uprawnienia SEP „D” będą dodatkowym atutem)
  • Mile widziana znajomość jęz. angielskiego na poziomie pozwalającym na analizę dokumentacji maszyny
  • Dyspozycyjności - gotowości pracy na 3 zmiany

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowania do wczasów, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, itp.)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Prezentacja firmy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa o 70-letnim doświadczeniu, specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy