Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Automatyk UR

Od: Moltton
Miejsce pracy: Konin, Września, Kostrzyn, Gniezno

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie w stałej sprawności maszyn i urządzeń na terenie zakładu,
  • Bieżące usuwanie usterek oraz wykonywanie planowanych konserwacji maszyn i urządzeń,
  • Monitoring oraz zgłaszanie zapotrzebowania na zakupy części zamiennych,
  • Prowadzenie właściwej gospodarki narządziami, aparaturą oraz wyposażeniem stanowiska pracy.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w Gnieźnie na 3 zmiany,
  • Umiejętność programowania sterowników PLC lub SIMATIC,
  • Wykształcenie miminum średnie techniczne,
  • Uprawnienia SEP do 1kW,
  • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej, międzynarodowej firmie,
  • kursy oraz szkolenia,
  • benefity pozapłacowe,
  • wsparcie podczas wdrożenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton