Automatyk / SCADA Designer (praca lokalna)

REDNT Sp. z o.o.

Katowice lub Cieszyn, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- Projektowanie i rozwój systemów wizualizacji w oparciu o platformy SCADA
- Programowanie sterowników PLC
- Tworzenie oprogramowania do systemów sterowania i automatyki przemysłowej
- Prowadzenie utrzymania i wdrożeń systemów u klientów przemysłowych
- Praca bez konieczności dłuższych wyjazdów - większość wdrożeń wykonywana na terenie górnego i dolnego śląska

Oferujemy:
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole specjalistów przy ciekawych projektach
- Możliwość szkolenia i doskonalenia zawodowego
- Bezpłatne śniadania, soki oraz owoce w biurze
- Nielimitowana ilość kofeiny
- Parking pod firmą
- Ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenie NW

Wymagania

Wymagania:
- Umiejętność projektowania z wykorzystaniem systemów SCADA (preferowane systemy: Asix, Wonderware, WinCC)
- Znajomość sterowników PLC (SIMATIC, GE)
- Mile widziana umiejętność programowania w C# i SQL
- Dodatkowym atutem będą zdolności graficzne i znajomość programów graficznych (Photoshop, Corel)
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Prawo jazdy kategorii B
- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- Dyspozycyjność, terminowość

Prezentacja firmy

REDNT sp. z o.o. jest działającym ponad dekadę na rynku przedsięb... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy