Automatyk - Robotyk

Devire

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, zajmującej się dostarczaniem materiałów technologicznych poszukujemy kandydata na stanowisko:

Automatyk-Robotyk

Zakres obowiązków:

  • Ustawianie i modyfikowanie parametrów  systemów wizyjnych i zrobotyzowanych
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych związanych z procesami automatycznej kontroli wizyjnej  wyrobów
  • Definiowanie wymagań, parametrów i tworzenie dokumentacji dla systemów wizyjnych i pomiarowych
  • Monitorowanie i optymalizacja procesów inspekcyjnych
  • Prowadzenie szkoleń dla operatorów produkcji mających związek z systemami wizyjnymi i robotami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość systemów wizyjnych (Keyence lub inne) oraz algorytmów przetwarzania obrazu w zastosowaniu automatycznej inspekcji produktów (mile widziana znajomość środowiska HALCON)
  • Biegłość w używaniu różnych typów kamer, obiektów oraz oświetlaczy
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Dobra znajomość komputerowych narzędzi do analizy oraz prezentowania danych
  • Dobra znajomość angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu w środowisku Visual Studio
  • Mile widziana obsługa robotów (Fanuc lub inne)

Nasz klient oferuje:

  • Pracę stacjonarną w oparciu umowy o pracę
  • Szeroki pakiet szkoleniowy
  • Atrakcyjne świadczenia socjalne oraz benefity (karta sportowa, pakiet medyczny, imprezy firmowe oraz inne)
Devire Devire Devire Devire