Automatyk - rekrutacja online

HRK S.A.

Opole, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, miedzynarodowej firmy produkcyjnej poszukuje osoby na stanowisko:

AutomatykMiejsce pracy: Opole

Zadania:

  • Usuwanie awarii maszyn oraz linii produkcyjnych
  • Uruchamianie nowych oraz optymalizacja istniejących systemów automatyki
  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn w zakresie sterowania automatycznego

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - mile widziane
  • Doświadczenie na stanowisku automatyka w zakładzie produkcyjnym
  • Umiejętność programowania oraz diagnostyki sterowników PLC Siemens S7
  • Znajomość WINCC oraz Protool
  • Znajomość sieci przemysłowych ProfiBus, Profinet
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • wynagrodzenie stałe i premiowe (premia świąteczna i premia roczna)
  • pracę w międzynarodowej firmie zapewniającej stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w przyjaznym środowisku pracy
  • zapewniony dojazd do pracy z okolic Kluczbork/Wołczyn lub częściowy zwrot kosztów dojazdu własnym środkiem transportu
  • imprezy integracyjne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.