Opis stanowiska pracy

Nr ref: AP/11/19

Do zadań wybranej osoby będzie należało:

  • Zapewnienie prawidłowego stanu technicznego oraz właściwych parametrów pracy urządzeń, elementów i systemów automatyki przemysłowej w Zakładzie
  • Wykonywanie zgodnie z harmonogramem pomiarów, przeglądów i kontroli stanu technicznego urządzeń, a także systemów automatyki.
  • Usuwanie bieżących awarii oraz dokonywanie napraw i konserwacji urządzeń, systemów automatyki, systemów wizualizacji procesów technologicznych oraz systemów hydrauliki siłowej
  • Przeprowadzanie kalibracji urządzeń do pomiarów parametrów ruchu maszyn oraz układów automatycznej regulacji
  • Udział w pracach związanych z montażem, demontażem i przebudową maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • Prowadzenie rejestru pomiarów oraz dokumentacji eksploatacyjnej urządzeń i systemów automatyki

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (preferowane wyższe automatyka, elektronika, elektrotechnika, mechatronika)
  • Uprawnienia SEP do 1 kV,
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej na analogicznym stanowisku min. 1 rok,
  • Znajomość nowoczesnych technik napędowych m.in. SERW
  • Wiedza nt. uruchamiania, programowania i obsługi falowników.
  • Znajomość diagnostyki sterowników PLC, np. Siemens, OMRON,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych – układów sterowania
  • Znajomość języka angielskiego technicznego umożliwiająca swobodne czytanie
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość podstawowych układów hydraulicznych i pneumatycznych,
  • Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia o członków rodziny
  • Szeroki pakiet socjalny (m.in. wycieczki pracownicze, kolonie dla dzieci, dofinansowanie do świąt i wypoczynku, bilety na basen i siłownię, hala sportowa)
  • Możliwość rozwój zawodowego
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

Prosimy o przesłanie CV za pomoca przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Grupa Paged to holding przemysłowo – inwestycyjny o ponad 85-letniej tra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria