Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o. (nr certyfikatu 11714) z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Belzacka 97b, dla swojego klienta prowadzi rekrutację na stanowisko:

Automatyk – Programista

Lokalizacja: Kleszczów k. Bełchatowa

Do obowiązków należy:

  • zapewnienie sprawnego i efektywnego działania systemów automatyki i robotyki przemysłowej,
  • diagnozowanie usterek układów automatycznych i usuwanie bieżących awarii (sprzętowych i oprogramowania),
  • wykonywanie instalacji, testów i kalibracji systemów i urządzeń,
  • programowanie aplikacji i urządzeń w różnych systemach,
  • usprawnianie i rozwój systemów automatyki we współpracy z zespołem produkcyjnym,
  • konserwacja i naprawa sprzętu, oprogramowania i interfejsów systemów produkcyjno- magazynowych,
  • bieżąca współpraca z działem IT, produkcji i logistyki
  • zamawianie części i urządzeń w swoim obszarze odpowiedzialności.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenia w pracy nad projektowaniem i wdrażaniem usprawnień i nowych rozwiązań,
  • co najmniej średniego wykształcenia technicznego preferencyjne w obszarze automatyki lub robotyki,
  • dobrej praktycznej znajomości systemów MEES i systemów wizualizacji procesów, takich jak Wonderware InTouch, WinCC, czy OAS Pronto,
  • umiejętności programowania systemów wizualizacyjnych i sterowników Siemens,
  • znajomości języka programowania STEP 7, co najmniej w wersji 10.5,
  • dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego (w tym słownictwa technicznego),
  • doświadczenia w obsłudze sprzętu, oprogramowania i interfejsów (w szczególności z programami klasy ERP np. SAP),
  • uprawnień SEP 1kV,
  • umiejętności planowania i dobrej organizacji pracy własnej,
  • samodzielności i pro aktywności w proponowaniu rozwiązań i innowacji,
  • solidności, gotowości do dalszej nauki i zaangażowania.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy,
  • jasne zasady zatrudnienia na umowę o pracę,
  • ciekawą i stabilną pracę w międzynarodowej firmie,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę z najwyższej jakości technologiami i systemami automatyki przemysłowej.

Prosimy również o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Caparol Polska Sp. z o.o. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria