Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za:

• przygotowywanie oprogramowania w siedzibie firmy w Krakowie
• uczestnictwo podczas instalacji, uruchamiania i rozruchu systemów automatyki u klientów
• nadzór nad istniejącymi aplikacjami PLC
• optymalizacja procesów produkcyjnych

Wymagania

Oczekiwania stawiane kandydatom:

• wykształcenie wyższe techniczne z zakresu mechaniki, mechatroniki, automatyki lub pokrewne
• bardzo dobra umiejętność programowania sterowników PLC (Siemens, Allen-Bradley), paneli operatorskich HMI i systemów SCADA
• umiejętność parametryzowania serw i falowników
• znajomość środowiska LabView będzie dodatkowym atutem
• znajomość systemów bazodanowych będzie dodatkowym atutem
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• dyspozycyjność
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
• prawo jazdy kat. B

W zamian oferujemy:

• perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych
• miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole
• udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii w automatyce
• atrakcyjne warunki zatrudnienia

Korespondencję należy opatrzyć klauzulą : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Automationstechnik Sp. z o.o. jest zorientowanym na potrzeby Klienta pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria