AUTOMATYK - PROGRAMISTA SYSTEMÓW STEROWANIA

SimTec Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Magister Inżynier Automatyk / Robotyk)
  • znajomość jednego z systemów PLC mile widziane
  • znajomość jednego z systemów SCADA / HMI
  • znajomość systemów firmy Siemens będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczno-projektową
  • znajomość standardów i protokołów sieci przemysłowych będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność analitycznego myślenia i gotowość na wyzwania
  • dyspozycyjność, komunikatywność, terminowość
  • znajomość i umiejętność posługiwania się przynajmniej językiem angielskim
  • gotowość do podróży służbowych w kraju i za granicą
  • prawo jazdy kat.B
  • umiejętność programowania w językach wyższego rzędu (C++, Pascal, Python itp.) oraz znajomość składni SQL będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i elastyczny czas pracy
  • projekty pełne wyzwań inżynieryjnych
  • rozwój i doskonalenie kompetencji
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia, umiejętności i kompetencji

Prosimy załączyć CV. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma SimTec Sp. z o.o. jest autoryzowanym międzynarodowym partne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis