AUTOMATYK- programista syatemów automatyki i robotyki

Grupa Mardom

Lipniki Stare 06-100 Pułtusk, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis oferty pracy:
Co będziesz robił/a?
Będziesz pracował/a w Zespole tworzącym maszyny przemysłowe i stanowiska zrobotyzowane. Twoim kluczowym zadaniem będzie projektowanie systemów automatyki przemysłowej, programowanie sterowników PLC i robotów przemysłowych (KUKA,ABB). Będziesz również odpowiadać za wykonawstwo i prace elektryczne. Będziesz pracować z takimi urządzeniami jak falowniki, skanery, bariery bezpieczeństwa, wzmacniacze serwo, silniki, sterowniki PLC Simens, roboty.

Czego możesz oczekiwać?
- Wynagrodzenia adekwatnego do posiadanego doświadczenia i umiejętności
- Atmosfery przcy sprzyjającej kreatywności
- Możliwości rozwoju zawodowego, pakietu wybranych przez siebie szkoleń
- Pracy w profesjonalnym zespole
-Stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie

Wymagania

Czego oczekujemy?
- Kreatywności i dążenia do wyznaczonego celu
- Chęci do samodzielnego zdobywania i dzielenia się wiedzą
- Zaangażowania na rozwijanie własnych umiejętności
- Pasji do maszyn, automatyki i programowania
- Analizowania problemów i wyzwań, projektowania rozwiązań
- Wiedzy na temat mechaniki, budowy maszyn, mechatroniki,fizyki, matematyki
- Wiedzy na temat obowiązujących norm( np. dyrektywa niskonapięciowa LVD)
- Podstawowych umiejętności programowania w programie SolidWorks lub Fusion 360
- Znajomości obsługi sieci przemysłowych, falowników, paneli operatorskich, różnych czujników w zależności od potrzeb
- Uprawnienia SEP E do 1 kW
- Umiejętności programowania sterowników PLC Siment Simatic

Prezentacja firmy

Tworzymy GRUPĘ MARDOM, w której skład wchodzą dwie dynamiczne rozwijając... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inżynieria