AUTOMATYK - PROGRAMISTA SCADA

WASKO S.A.

Gliwice, śląskie

WASKO S.A.
WASKO S.A. WASKO S.A. WASKO S.A. WASKO S.A.
WASKO S.A.
WASKO S.A.
Jesteśmy jedną z czołowych polskich grup teleinformatycznych.

Od ponad 25 lat dostarczamy swoje rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw, głównie z sektora paliwowo-energetycznego, telekomunikacyjnego, finansowego i ochrony zdrowia, nauki i szkolnictwa wyższego, a także dla administracji rządowej i samorządowej. Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem oprogramowania oraz realizujemy kompleksowe usługi w zakresie wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Osoba zatrudniona na stanowisku Automatyk realizować będzie poniższe zadania:

  • Przygotowywanie podkładów graficznych (Inkscape, Visio)
  • Wdrażanie i uruchamianie systemów na obiektach
  • Tworzenie dokumentacji technicznych
  • Wykonywanie ofert systemów automatyki

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość protokołów komunikacyjnych (Modbus, Ethernet/IP, M-Bus, BacNet, itp.) oraz baz danych SQL
  • Podstawy programowania (VisualBasic, Java, C++)
  • Biegła znajomość obsługi komputera (Windows, Linux)
  • Umiejętność programowania w językach wysokiego poziomu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną
  • Prawo jazdy kat. B (czynny kierowca)
  • Samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków
  • Umiejętność komunikacji i pracy w Zespole
  • Możliwość wyjazdów służbowych(Polska)
  • Poczucie estetyki

Mile widziane:

  • Wykształcenie średnie/wyższe w zakresie automatyki/elektryki lub student 5 roku studiów technicznych
  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją sieci przemysłowych
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, dokumentacji technicznych
  • Znajomość sterowników PLC (np. Siemens, Allen-Bradley, Schneider Electric)
  • Prefabrykacja szaf AKPiA
  • Projektowanie schematów elektrycznych (EPLAN, SeeElectrical)
  • Uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • realny wpływ na realizowane projekty
  • atrakcyjne narzędzia pracy

Opieka:

  • opieka medyczna dla Pracowników
  • grupowa oferta ubezpieczeniowa

Inne:

  • parking dla rowerów na terenie firmy
  • parking dla samochodów w bliskiej odległości od miejsca pracy

Zajęcia dodatkowe po pracy:

  • możliwość udziału w zajęciach sportowych w różnych dyscyplinach
  • możliwość udziału w wycieczkach zakładowych - zwiedzanie kraju i zagranicy
  • karty Medicover Sport dla stałych Pracowników
  • spotkania integracyjne w gronie współpracowników
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
WASKO S.A. WASKO S.A.