Automatyk - Programista PLC

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Automatyk - Programista. Główne zadania to uczestnictwo w projektach budowy maszyn produkcyjnych oraz ich uruchomienia w innych zakładach organizacji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja, która posiada dwa zakłady produkcyjne w Warszawie i okolicy. Firma należy do międzynarodowego koncernu, który rok do roku zwiększa wolumen produkcyjny oraz sprzedaż w Polsce i na świecie. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania.

Opis stanowiska

  • Opracowywanie koncepcji sterowania PLC dla maszyn i urządzeń;
  • Samodzielne pisanie programów PLC;
  • Przeprowadzanie symulacji oraz testów funkcyjnych;
  • Współpraca z Konstruktorami mechanicznymi i elektrycznymi;
  • Uczestniczenie w uruchamianiu projektów technicznych

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne - preferencyjnie Automatyka i Robotyka
  • Wiedza z zakresu automatyki przemysłowej, mechatroniki
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku
  • Komunikatywność, zdolności przywódcze oraz nastawienie na realizację celów biznesowych
  • Umiejętność programowania sterowników PLC
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Ciekawą i stabilną pracę w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Pracę na warunkach partnerstwa i koleżeństwa w zgranym zespole
  • Wysokość wynagrodzenia uzależniamy od umiejętności i wiedzy kandydata
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page