Automatyk/Programista PLC

HRQ Engineering Sp. z o.o.

Skawina, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Wykonanie oraz modyfikacje oprogramowania wg otrzymanych założeń (sterownik, panel operatorski)
Projektowanie oprogramowania w oparciu o obowiązujące normy, budżet i harmonogram projektu
Konfigurowanie urządzeń (serwonapędy, kamery, skanery, wkrętaki elektryczne itp.)
Sporządzanie dokumentacji wykonawczej oraz montażowej
Sporządzanie instrukcji obsługi
Aktualizacja dokumentacji powykonawczej

Oferta
Pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją w branży
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
Współpracę z doświadczonym i różnorodnym zespołem
Ubezpieczenie grupowe
Kafeteria benefitów (prywatna opieka medyczna lub Multisport) zgodnie z wewnętrznym regulaminem
Dofinansowanie wakacji
Program poleceń pracowniczych
Możliwość pracy zdalnej w częściowym wymiarze

Wymagania

Wymagania
Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w branży automotive
Programowanie sterowników PLC S7-1500 (TIA-Portal), dodatkowo mile widziane Allen-Bradley
Podstawy programowania robotów (Omron, Mitsubishi, ABB, Fanuc)
Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
Gotowość do współpracy z interdyscyplinarnym zespołem
Proaktywność i dynamizm w działaniu
Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych (krajowych i zagranicznych) w wymiarze do 50% czasu pracy

Prezentacja firmy

Zajmujemy się rekrutacją specjalistów, inżynierów oraz kadry zarządzając... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive