ManpowerGroup Sp. z o.o.

Automatyk/Programista PLC

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Zakres obowiązków:

• wykonanie oraz modyfikacje oprogramowania wg otrzymanych założeń (sterownik, panel operatorski)

• projektowanie oprogramowania w oparciu o obowiązujące normy, budżet i harmonogram projektu

• konfigurowanie urządzeń (serwonapędy, kamery, skanery, wkrętaki elektryczne itp.

• testowanie i uruchamianie maszyn

• sporządzanie instrukcji obsługi

• aktualizacja powykonawcza dokumentacji

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne

• doświadczenie na stanowisku automatyka lub programisty PLC

• praktyczna wiedza z zakresu programowania paneli i sterowników PLC (Siemens i/lub Allen Bradley)

• znajomość oprogramowania: Step7, WinCC Flexible lub RSLogix, FactoryTalk View ME.

• umiejętność konfiguracji sieci: Profibus, ProfiNet lub DeviceNet

• swobodna komunikacja w języku angielskim lub niemieckim

• komunikatywność, dokładność, zdolność podejmowania decyzji, odpowiedzialność

• dyspozycyjność

• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• interesującą i pełną wyzwań pracę w zaawansowanym technologicznie środowisku

• atrakcyjne warunki wynagradzania wraz z motywującym systemem premiowym

• praca wśród wykwalifikowanej kadry inżynierskiej nastawionej na pracę zespołową i dzielenie się wiedzą

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials