Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: miejscowość Chruszczobród - koło Dąbrowy Górniczej / Zawiercia.

Zakres obowiązków:

  • Programowanie sterowników PLC
  • Opracowanie i programowanie paneli sterujących HMI
  • Modyfikacje istniejącego oprogramowania oraz tworzenie oprogramowania od podstaw
  • Testowanie i symulacja programu oraz przeprowadzanie analizy błędów
  • Opracowywanie dokumentacji powykonawczej
  • Pomoc przy doborze automatyki przemysłowej, udział w testach rozwiązań,
  • Pomoc przy realizacji wykonywanych projektów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę na okres próbny – 6 miesięcy, po okresie próbnym na czas nieokreślony
  • Możliwość rozwoju zawodowego – duży nacisk na rozwój oraz dodatkowe kursy branżowe
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Wzrost wynagrodzenia wraz ze zdobywanym doświadczeniem i dobrymi wynikami wspólnych realizacji

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy – wyjazdy do obsługiwanych Klientów (głównie woj. śląskie)
  • Wykształcenie min. średnie o specjalności automatyka, elektryka lub pokrewne
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Komunikatywność, kreatywność i umiejętność samodzielnej pracy, chęć rozwoju
  • Uczciwość i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Zainteresowanie nowymi technologiami
  • Obsługa pakietu MS Office

Mile widziane:

  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC
  • Uprawnienia SEP
  • Projektowanie szaf sterowniczych, tworzenie dokumentacji i nadzór nad montażem oraz montaż
  • Znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji)

Prezentacja firmy

GOP Automatyka Sp. z o.o. - jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia związana z osiągniętymi wynikami zrealizowanych projektów
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria