Automatyk – programista PLC/ Robotyk

TAPCON

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIAZKÓW:

• Programowanie sterowników PLC;
• Programowanie ROBOTÓW online i offline;
• Testowanie oraz wdrażanie oprogramowania na obiekcie;
• Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji powierzonych projektów;

Wymagania

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane kierunki: automatyka, robotyka, elektronika;

• Praktyczna znajomość programowania oraz konfiguracji sterowników PLC;

• Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i mechaniki;

• Doświadczenie w programowaniu robotów;

• Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej;

• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

• Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego;

• Chęć do odbywania podróży zagranicznych;

• Umiejętność pracy w zespole jak również indywidualnego podejścia do powierzonych zadań;

• Umiejętność pracy pod presją czasu;

• Obowiązkowość, sumienność, dokładność, odpowiedzialność

• Dyspozycyjność

• Mile widziane uprawnienia SEP;

• Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• Atrakcyjny system premiowania;

• Pracę w kreatywnym, międzynarodowym środowisku;

• Wyjazdy na kontrakty zagraniczne;

• Możliwości nieustannego rozwoju zawodowego;

• Niezbędne szkolenia na najwyższym poziomie;

• Prywatną opiekę medyczną;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

W tytule zgłoszenia/nazwie CV prosimy umieścić informację o stanowisku: PROGRAMISTA lub ROBOTYK

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą informację:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz.883)”

Prezentacja firmy

Firma TAPCON działająca w branży automotive poszukuje obecnie amb... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria