Automatyk Programista PLC - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, firmy inżynierskiej specjalizującej się w projektowaniu i uruchomieniach przemysłowych systemów sterowania automatyki, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Automatyk Programista PLCMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Projektowanie systemów sterowania.
  • Programowanie sterowników PLC (Siemens).
  • Projektowanie oraz tworzenie systemów wizualizacji dla procesów przemysłowych.
  • Uruchamianie systemów automatyki na rzeczywistych obiektach w całej Europie.
  • Diagnozowanie usterek w dziedzinie automatyki oraz elektroniki na liniach produkcyjnych, zabezpieczanie skutków awarii oraz określanie ich przyczyn.
  • Przeprowadzanie przeglądów okresowych systemów sterowania.
  • Testowanie oraz wdrażanie nowych technologii związanych z automatyką przemysłową.
  • Praca stacjonarna i na obiektach.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe – wyższe w zakresie automatyki lub elektrotechniki.
  • Umiejętność programowania sterowników PLC, w szczególności SIEMENS (Allen Bradley będzie dodatkowym atutem).
  • Znajomość środowiska projektowego Step 7, TIA Portal.
  • Znajomość zasad projektowania i uruchamiania napędów z falownikami oraz serwonapędów np. SIEMENS, SEW.
  • Aktualne uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji do 1kV.
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych na terenie Europy (ok 30%-40% w ciągu roku).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z branży automatyki przemysłowej o zasięgu międzynarodowym.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów (opieka medyczna, karta sportowa).
  • Rozwój zawodowy i możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach.
  • Ciekawe projekty i praca w bardzo przyjaznej atmosferze.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.