Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • usuwanie bieżących usterek automatyki pras i linii pracujących na zakładzie
  • pomoc w instalacji, uruchomieniu i wdrażaniu nowych urządzeń i linii produkcyjnych
  • konserwacje maszyn

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie techniczne: elektryk / automatyk lub pokrewne
  • uprawnienia SEP min. 1kV
  • 3 lata doświadczenia w służbach utrzymania ruchu na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz mile widziane schematów pneumatycznych / hydraulicznych
  • umiejętność programowania sterowników PLC oraz paneli operatorskich firmy Siemens minimum w celach diagnostycznych

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio w strukturach firmy klienta
  • atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia, nasza propozycja to wynagrodzenie ok. 6300 - 6600 zł brutto
  • pracę na terenie Siewierza
  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie stosującej najnowsze technologie z dziedziny tłocznictwa
  • pakiet benefitów (m.in. dodatki świąteczne, firmowe spotkania rodzinne i pracownicze)

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy