Automatyk (praca na jedną zmianę)

Talent Partners

Żory, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy z branży automotive o międzynarodowym kapitale z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

AUTOMATYK (praca na jedną zmianę)

Miejsce pracy: Żory

Najważniejsze obowiązki:

  • naprawa elementów automatyki, elektryki, pneumatyki, hydrauliki,
  • programowanie sterowników PLC,
  • udział w planowaniu oraz realizacja nowych uruchomień.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • praktyczna wiedza z zakresu automatyki, elektryki,
  • umiejętność dokonywania napraw układów automatyki,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • motywacja i chęć do pracy oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie produkcyjnej,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i dodatkowe benefity.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive