Iwona Biernat Imar Service Group
Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

Automatyk (m/k)

Miejsce pracy: Sieradz

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej,
  • Programowaniem konfiguracji maszyn dla nowych produktów,
  • Projektowanie, uruchamianie i rozruch instalacji,
  • Diagnozowanie uszkodzeń i rozwiązywaniem problemów w zakresie automatyki,
  • Optymalizacja procesów produkcji.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
  • Znajomość automatyki przemysłowej,
  • Mile widziane aktualne uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (bądź gotowość do wyrobienia),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym - ruch ciągły.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • System premiowy,
  • Pracę w systemie trzyzmianowym - ruch ciągły.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
www.imar.com.pl

IMAR Service Group
Agencja Pracy Tymczasowej
nr rejestru 114