Automatyk (m/k)

Trenkwalder

Łódź, łódzkie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Obowiązki:
  • odpowiedzialność za stan techniczny maszyn, urządzeń i narzędzi specjalnych oraz nadzór nad ich prawidłową eksploatacją,
  • przeprowadzanie inspekcji i konserwacji maszyn, urządzeń i narzędzi specjalnych zgodnie z harmonogramem i zakresem prac zawartym w planie konserwacji,
  • nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń w zakresie BHP,
  • usuwanie awarii z zachowaniem priorytetu dla maszyn sklasyfikowanych jako AA i A,
  • udział w projektach modernizacyjnych istniejących maszyn i urządzeń (programowanie Plc, Hmi, falowniki).
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub student ostatniego roku - preferowane kierunki: automatyka i robotyka; elektrotechnika lub innej uczelni o zbliżonym profilu,
  • znajomość programowania sterowników PLC i HMI (preferowany Siemens Step7, Tia),
  • znajomość sieci komputerowych i przemysłowych (profibus, profinet),
  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej: schematy elektryczne, DTR,
  • umiejętność diagnostyki, analizy układów sterowania maszyn i urządzeń,
  • umiejętność podejmowania decyzji i ich rzeczowego uzasadniania,
  • uprawnienia SEP grupy E1 do 1 kV,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz systemu Windows,
  • dodatkowym atutem będzie: podstawowa znajomość środowiska ePlan P8, znajomość układów hydrauliki siłowej i pneumatyki, znajomość techniki napędowej (MoviDrive, Sinamics),
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
Oferujemy:
  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
  • szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych,
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków,
  • miejsce pracy: Łódź.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.