Michael Page Michael Page

Automatyk (k/m)

Obecnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w firmie produkcyjnej na stanowisku Automatyka.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest renomowana międzynarodowa firma z branży FMCG zlokalizowana na Dolnym Śląsku.

Opis stanowiska

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będą:

  • diagnostyka, naprawa i rozbudowa układów elektrycznych, pneumatyki i systemów sterowania z PLC i systemów wizyjnych;
  • analiza programów PLC pod kątem diagnostyki złożonych problemów;
  • reagowanie na notyfikacje i awarie w celu utrzymanie ruchu zakładu;
  • precyzyjne raportowanie problemów i podjętych działań.

Profil kandydata

Od kandydatów oczekiwane będą:

  • wykształcenie minimum średnie w zakresie: automatyka, elektronika, mechatronika lub elektryka;
  • minimum 2 lata doświadczenia w dziale Utrzymaniu Ruchu;
  • znajomość podstawowych układów elektrycznych, pneumatyki i systemów sterowania z PLC;
  • znajomość budowy i diagnostyki PLC oraz paneli HMI;
  • biegła umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • gotowość do pracy w równoważnym 12-godzinnym systemie pracy;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość: środowiska SIMATIC STEP7, oprogramowania PacDrive diagnostic, EPAS-4, sieci Profibus, Devicenet i Ethernet.

Oferujemy

Nasz klient oferuje:

  • pracę w renomowanej międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę;
  • ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie medyczne (Medicover) finansowane przez pracodawcę;
  • firmową stołówka z dofinansowaniem pracodawcy;
  • dopłatę do opieki stomatologicznej;
  • Fundusz Socjalny.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Świdnica
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page