Automatyk – Informatyk / Ciepłownik – Informatyk

Spółka Ciepłowniczo - Energetyczna Jaworzno III Sp. z o.o.

Jaworzno, śląskie

Opis stanowiska pracy

Nasza Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej TAURON Polska Energia S.A. Podstawowym przedmiotem działalności Spółki jest produkcja i dystrybucja energii cieplnej na potrzeby odbiorców komunalnych, spółdzielczych, przemysłowych, prywatnych itp. Produktem oferowanym przez S.C.E. Jaworzno III sp. z o.o. jest energia cieplna stosowana do ogrzewania budynków, podgrzewania wody użytkowej oraz do procesów technologicznych w przemyśle.

Aktualnie do naszego Rejonu Eksploatacji Jaworzno poszukujemy pracownika na stanowisko:

Do podstawowych obowiązków na oferowanym stanowisku będzie należało:

  • Programowania, uruchomienia i utrzymania w ruchu sterowników przemysłowych firmy SAIA pełniących funkcje koncentratorów danych i regulatorów ciepłowniczych,
  • Użytkowania i konfiguracji oprogramowania typu SCADA Elutions Control Maestro,
  • Przygotowywania zautomatyzowanych raportów w formie arkuszy kalkulacyjnych MS Excel wykorzystujących język VBA, SQL i bazy danych,
  • Obsługi i wykonywania obliczeń w programie wykorzystującym model numeryczny sieci cieplnej,
  • Zapewniana wsparcia z zakresu IT dla pracowników biurowych w aplikacjach typu ERP, MS Office,
  • Administracji strony www opartej na systemie zarządzania treścią.

Wymagania:

  • Umiejętność zaawansowanego programowania sterowników przemysłowych (firmy SAIA) w zakresie:
    a transmisji danych,
    b. regulatorów ciepłowniczych,
  • Znajomość pakietu biurowego MS Office w stopniu zaawansowanym,
  • Umiejętność tworzenia makr w języku VBA,
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows Server 2012, Linux oraz usług typu Active Directory,
  • Znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych,
  • Praktyczna wiedza na temat sieci opartych na modelu TCP/IP oraz sieci przemysłowych Modbus, Mbus,
  • Doświadczenie w analizie danych historycznych z urządzeń ciepłowniczych i sieci ciepłowniczej w celach identyfikacji i eliminacji nieprawidłowości w ich funkcjonowaniu oraz ich udoskonalania i wdrażania nowych rozwiązań,
  • Umiejętność obsługi programów typu CAD,
  • Umiejętność posługiwania się schematami z branży elektrycznej i AKPiA,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku polskim klikając w przycisk "Aplikuj".

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 roku; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Nasza Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej TAURON Polska Ener... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis