Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/5241

Obowiązki:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: UTRZYMANIE SPRAWNOŚCI URZĄDZEŃ, NARZĘDZI I MASZYN WYPOSAŻONYCH W UKŁADY AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI, WYKONYWANIE BIEŻĄCYCH NAPRAW, REGULACJI, PRZEGLĄDÓW, KONSERWACJI ORAZ REMONTÓW MASZYN I URZĄDZEŃ, REALIZACJA DZIAŁAŃ PREWENCJI ORAZ WYKONYWANIE OKRESOWYCH INSPEKCJI, INICJOWANIE DZIAŁAŃ USPRAWNIAJĄCYCH PRACĘ MASZYN, PROWADZENIE BIEŻĄCEJ DOKUMENTACJI EKSPLOATACYJNEJ, REALIZACJA PRAC MODERNIZACYJNYCH PRZY MASZYNACH, URZĄDZENIACH ORAZ INSTALACJACH, ZAPEWNIENIE CIĄGŁOŚCI PRODUKCJI.
WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ŚREDNIE TECHNICZNE (AUTOMATYKA, ELEKTROMECHANIKA) MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA SEP GRUPA 1 (E i D) ORAZ DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU W FIRMIE PRODUKCYJNEJ, SKUTECZNOŚĆ I SYSTEMATYCZNOŚĆ W DZIAŁANIU, MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KAT. B.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • OFERUJEMY: ZATRUDNIENIE W RAMACH UMOWY O PRACĘ, WYNAGRODZENIE ZASADNICZE BRUTTO: 3600 ZŁ/MIESIĘCZNIE ORAZ INNE SKŁADNIKI ZGODNIE Z ZAKŁADOWYM UKŁADEM ZBIOROWYM PRACY.ADMINISTRATOREM PANA/PANI DANYCH OSOBOWYCH JEST CHEMA-ELEKTROMET SPÓŁDZIELNIA PRACY W RZESZOWIE. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOSTĘPNE SĄ POD ADRESEM: WWW.CHEMA.RZESZOW.PL/RODO

Miejsce pracy: PRZEMYSŁOWA 9, 35-105 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy