FallWork Sp. z o.o.
FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Automatyk/elektryk

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Zadania:

dokonywania analizy i lokalizowanie przyczyn awarii maszyn i urządzeń, ich diagnozowanie w celu zminimalizowania skutków i ograniczania czasu przestoju;
dokonywanie przeglądów, konserwacji i napraw według ustalonych harmonogramów oraz prowadzenie ewidencji wykonywanych prac;
współpraca przy uruchamianiu i optymalizacji pracy maszyn i urządzeń w obszarze odpowiedzialności;
inicjowanie zamówień w celu utrzymania stanów minimalnych części zamiennych;
realizacja bieżących zadań wyznaczonych przez przełożonych.

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie;
praca w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy (umowa o pracę, pełen etat);
możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów w ramach firmowego programu doskonalenia;
atrakcyjny pakiet socjalny.

Wymagania:

umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków przy diagnozowaniu przyczyn awarii;
umiejętność czytania schematów elektrycznych, - mile widziane hydraulicznych, pneumatycznych;
znajomość zasad BHP podczas pracy z maszynami w ruchu;
mile widziana znajomość urządzeń PLC i przetwornic częstotliwości;
min. 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku;
uprawnienia SEP Gr 1 do 1 kV, mile widziane do 15 kV.;
mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
wykształcenie wyższe techniczne;
praca od 6.00-14.00/14.00-22.00.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.