Automatyk Elektromechanik

Oleśnica, dolnośląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

ZAKRES ZADANIA:

  • utrzymywanie procesu produkcyjnego poprzez wprowadzanie elektrycznych i mechanicznych prac eksploatacyjnych
  • zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne
  • wykonywanie napraw, konserwacji i przeglądów maszyn
  • modernizacja urządzeń i maszyn produkcyjnych
  • proponowanie i wdrażanie rozwiązań technicznych usprawniających pracę maszyn

WYMAGANIA:

  • wykształcenia kierunkowego – elektryk/elektromechanik
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • zdolności komunikacyjnych
  • dobrej organizacji pracy
  • doświadczenia w pracy w dziale utrzymania ruchu w firmach produkcyjnycch
  • doświadczenia przy pracach elektrycznych (uprawnienia SEP 1kV )
  • umiejętności korzystania z dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych
  • znajomości zasad pneumatyki i hydrauliki
  • znajomość zasad działania zespołów i systemów w zakresie elektryki i mechaniki
  • znajomości budowy maszyn termoformujących GN, ILLIG, Kiefel - mile widziane
  • dużym atutem będzie doświadczenie w zakresie systemów automatyki SIEMENS, SEW, INDRAMAT

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • umowę o pracę bezpośredniego z naszym Klientem
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • rozwój zawodowy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Automatyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca na produkcji