Opis stanowiska pracy

• Opracowywanie i modyfikacja programów odsługujących sterowniki,
• Opracowywanie i modyfikacja układów elektrycznych,
• Zapewnienie aktualizacji danych technicznych: rysunki, programy,
• Opracowywanie specyfikacji oprzyrządowania pod względem automatyki,
• Udział w opracowywaniu dokumentacji technicznej oprzyrządowania,
• Analizowanie defektów oprzyrządowania oraz proponowanie sposobów
ulepszenia,
• Uczestniczenie w instalowaniu nowego sprzętu oraz w jego odbiorze,
• Czynny udział w procesie projektowania linii w zakresie automatyki.

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Wykształcenie wyższe techniczne związane z elektroniką/automatyką,
• Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i automatyki, w szczególności
znajomość programów SIMATIC dla sterowników SIEMENS oraz znajomość
układów automatyki i sterowników PLC,
• Wiedza na temat automatyzacji procesów produkcyjnych,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym,
• Znajomość dokumentacji technicznej (schematy, projekty),
• Uprawnienia SEP do 1kV,
• Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę,
• Dynamizm w działaniu, dokładność i solidność,
• Zdolności organizacyjne, umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją
czasu.

Prezentacja firmy

PLASTIC OMNIUM Auto Inergy Poland Sp. z o.o.<br/><br/>Jesteśmy św... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji