Opis stanowiska pracy

• opracowywanie koncepcji układów automatyki i sterowania maszyn,
• tworzenie i wdrożenie systemów sterowania i systemów zabezpieczeń maszyn,
• analiza nowych rozwiązań technicznych i konstrukcyjnych,
• nadzorowanie dokumentacji konstrukcyjnej,

Wymagania

- wykształcenie średnie techniczne lub wyższe
- co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
- znajomość sterowników PLC i układów sterowania
- uprawnienia SEP do 1 kV

Prezentacja firmy

Światowej klasy producent form wtryskowych oraz specjalistycznych maszyn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Motoryzacja / Automotive