AUTOMATYK - ATRAKCYJNE ZAROBKI

Conkret Sp. j.

Wielkie Rychnowo, kujawsko-pomorskie

Firma CONKRET Z.R. Trejderowscy Sp. jawna

poszukuje pracowników na stanowiska:

Od: Conkret Sp. j.
Miejsce pracy: Wielkie Rychnowo

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń na terenie zakładu
  • programowanie i diagnostyka sterowników PLC oraz paneli operatorskich
  • opracowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających proces produkcyjny
  • bieżący nadzór nad stanem technicznym instalacji elektrycznych i automatyki w zakładzie
  • bieżące przeglądy, konserwacja i naprawy instalacji elektrycznych i automatyki
  • usuwanie awarii maszyn i instalacji produkcyjnych
  • realizowanie harmonogramu napraw

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne – preferowany kierunek automatyka lub pokrewne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i posługiwania się dokumentacją techniczną
  • znajomość układów sterowania
  • umiejętność i doświadczenie w zakresie programowania falowników, sterowników, przekaźników
  • uprawnienia SEP do 1 KV
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej
  • samodzielność i energia w działaniu
  • dyspozycyjność, dokładność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość odbycia szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • pakiet świadczeń zdrowotnych
  • pakiet świadczeń sportowych