Automatyk - ATRAKCYJNE wynagrodzenie!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kluczbork, opolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Kluczbork

Jakie będą Twoje zadania?

  • bieżące usuwanie awarii maszyn oraz linii produkcyjnych
  • uruchamianie nowych oraz optymalizacja istniejących systemów automatyki
  • wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn w zakresie sterowania automatycznego

Czego poszukujemy u kandydatów?

  • uprawnień SEP G1 E
  • wykształcenia min. średniego
  • dobrej znajomości j. angielskiego lub niemieckiego
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności programowania i diagnozowania sterowników PLC Siemens S7
  • znajomości WINCC, Protool oraz sieci przemysłowych ProfiBus i Profinet
  • wysokiej motywacji do pracy
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

Co oferujemy?

  • wynagrodzenie: 6000 pln brutto
  • premię roczną (7% przychodu) i premie świąteczne
  • umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • zwrot kosztów dojazdu lub transport pracowniczy (trasy z Kluczborka i z Wołczyna)
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • laptop służbowy
  • pracę w przyjaznej atmosferze
Miejsce pracy: Murów

już dziś!
ZADZWOŃ: 723 190 295

Numer referencyjny: SEA/19/11/2019
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.