Automation technician

Hays Poland

Myslowice, śląskie

Hays Poland

Myslowice
Myslowice
NR REF.: 1138889

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej specjalizującej się w tworzywach sztucznych, poszukujemy obecnie Automatyka do działu Utrzymania Ruchu.

Obowiązki:

  • Diagnozowanie i naprawa sterowników PLC
  • Programowanie oraz techniczna obsługa robotów
  • Dbałość o cągłość pracy maszyn - zakres automatyki oraz systemów sterowania

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (firma produkcyjna)
  • Praktyczna znajomość sterowników Siemens
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP
  • Komunikatywna zajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Zagraniczne szkolenia w centrali firmy

Jeśli to oferta dla Ciebie - prześlij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ. Jeśli poszukujesz obecnie pracy w innych obszarach, skontaktuj się z Nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy