Automation specialist

Hays Poland

Chrzanów, śląskie

Hays Poland

Chrzanów
Chrzanów
NR REF.: 1135057

Dla Naszego klienta, firmy z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko Automatyka Utrzymania Ruchu.

Główne obowiązki:

  • Naprawa usterek
  • Diagnostyka maszyn
  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją urządzeń aparatury kontrolno-pomiarowej oraz automatyki

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość sterowników PLC (Siemens)
  • Gotowość do pracy w stystemie zmianowym (3 miany po 8 godzin)

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w obszarze automatyki
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość udziału w projektach z użyciem najnowszych technologii
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy